FACOM SOCKET 12POINT SQ3/4INX46MM K.46B
Brand: Facom
Rp 898.779
Rp 808.901
SALE
Butuh Bantuan? Kontak Kami
Deskripsi
Specification
More Information
Brand FACOM
Standard Certificate
Specification
Size : 46 mm
Square drive : 3/4 inch
Length : 75 mm
Outer diameter : 63.5 mm
Material Stainless Steel
Square Drive 3/4 INC
Type Metric 12 Point
Dimension Unit 75 X 40 X 40 MM